Партнери


Kvadro-m є однією із провідних лідерів в місті Луцьку з оптової та роздрібній торгівлі стоматологічних матеріалів та обладнання.

Партнери та співпраця як невід’ємна складова діяльності

Сучасні тенденції та інтенсивність розвитку суспільства створюють нові передумови для налагодження комунікації між різними групами, в яких на зміну конкуренції (а то й протистояння) приходять конструктивний діалог і порозуміння. Налагодження партнерських відносин стає одним із найважливіших підходів у діяльності інституцій на шляху досягнення спільних цілей, запорукою важливих змін у громадах і суспільстві загалом.

За 20 років досвіду на ринку продажу стоматологічних матеріалів, команда Квадро-М обзавелися широким кругом партнерів як українських, так і з закордонних. Протягом останніх 10 років Нас завжди можна зустріти на стоматологічних виставках та форумах, що дозволяє ще більше розширити партнерство та знайомство з нами. Завжди раді новим знайомствам, які в подальшому переростають у плідну та вигідну співпрацю.

Компанія Квадро-М є офіційним представником в Україні відомої фірми виробника стоматологічними матеріалів  – Heraeus Kulzer (наші ціни на товари даного виробника приємно Вас здивують). Ми також є офіційним представником компанії Дезомарк Україна. Яка пропонує широкий спект дезінфекційних розчинів, як для стоматологічного кабінету так і для загальної медицини чи домашнього використання.

Партнери: СТОМАТОЛОГІЧНИЙ КАБІНЕТ ДЕНТА-ЛАЙТ

Всі види стоматологічних послуг у центрі Луцька

Ортодонтичне лікування проводить лікар-ортодонт вищої категорії. Cтоматологічнй кабінет Дента-Лайт працює у місті Луцьк з 2003 року. Вас приймуть досвідчені лікарі, що регулярно підвищують кваліфікацію на курсах та семінарах. Вам гарантовані висока якість послуг, ввічливе обслуговування та сучасна матеріало-технічна база. Зручне розташування в центрі міста.

Партнерство із стоматологічними кабінетами дає нам реальні відгуки та пропозиції по матеріалах, які представлені на нашому сайті та на полицях нашої медтехніки. Адже завжди важливо володіти коректною та повною інформацію, щодо застосування певних матеріалів. Нюансів роботи з ними та реальною їх затребуваністю в роботі лікаря стоматолога.

НАШІ ПАРТНЕРИ
ДезоМарк
виробник дезінфекційних та мийних засобів, м. Львів
Стоматологічний кабінет Дента-Лайт
всі види стоматологічних послуг в центрі Луцька