Виставка Київ 9-11 лютого

Виставка Київ 9-11 лютого

92-й Київський Міжнародний стоматологічний форум та виставка
“МЕДВІН: ЕкспоСтомат-2021”

92-й Київський Міжнародний стоматологічний форум та виставка
"МЕДВІН: ЕкспоСтомат-2021"

Виставка Київ 9-11 лютого – 92-й Київський Міжнародний стоматологічний форум та виставка
“МЕДВІН: ЕкспоСтомат-2021”
Виставка працює: 9, 10 лютого з 10.00 до 18.00, 11 лютого з 10.00 до 16.00
Місце проведення: ВЦ “КИЇВЕКСПОПЛАЗА”.
Адреса: Житомирська траса (М06), с. Березівка, вул.Амстердамська 1, Київська обл., Україна

Шановні друзі та колеги! Запрошуємо долучатись до заходу – 92-ої міжнародної спеціалізованої виставки “МЕДВІН: ЕкспоСтомат” та до святкування Всесвітнього Дня Стоматолога! – що пройдуть 9-11 лютого 2021 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (Київська обл., Макарівський район, село Березівка).

Запрошуємо відвідати наш стенд, познайомитись з нашими менеджерами ближче. А також ознайомитись з асортиментом пропонованих Нами товарів для роботи стоматологічного кабінету. Завжди раді живому спілкуванню та новим знайомствам.

На виставці більше 100 провідних компаній представлять стоматологічне та зуботехнічне обладнання, матеріали, інструменти, медичні вироби, медичний одяг,тощо.

Всі виставки супроводжуються Лекторіями для практичного лікаря імені професора М.Ф.Данилевського, організованими Національною спілкою стоматологів України. А, також, семінарами та презентаціями від учасників виставки.

Інформацію про план проведення інших стоматологічних виставок та форумів можна переглянути тут – 2021 План Проведення Стоматологічних Виставок.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *